Greg91 napisał(a):

|
Ktoś może polecić jakaś szkolę językowa w Krakowie na poziomie B1/B2? Rozważałem Profi- Lingua, z racji na atrakcyjne ceny i drugi język gratis. Jak ich ceny mają się do jakości? Ich kurs kosztuje nie całe 600zł, a np w Lincolnie ponad 800, przy takiej samej liczbie godzin.
|
Mogło się wieleeeeee zmienić bo chodziłem tam przez 2 i pół roku ponad 5 lat temu - Prolog koło pętli w Bronowicach - nie ucząc się nigdy wcześniej, zacząwszy od 3 poziomu, to było jakieś A2/B1 (decyzja lektora po rozmowie kwalifikacyjnej) wyszedłem z poziomem C1 / C2
2x w tygodniu zajęcia
1x w tygodniu konwersacje
1x w tygodniu konsultacje
jak się chce uczyć to trzeba czas poświęcić
