|
Kościelniak gra, bo Termalice nie zależy na wynikach - przy utrzymaniu formy z pierwszych 10 meczy przez całą jesień mogło by im się nie udać zjebać tylu meczy, żeby nie wywalczyć awansu, a w E-Klapie grać nie chcą - gra więc zawodnik, który raczej by się do I 11 nie załapał, ale że wynik nie jest tak istotny, a przepisy każą...
|