Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21952
Stary 02.11.2014, 22:44
Kościelniak gra, bo Termalice nie zależy na wynikach - przy utrzymaniu formy z pierwszych 10 meczy przez całą jesień mogło by im się nie udać zjebać tylu meczy, żeby nie wywalczyć awansu, a w E-Klapie grać nie chcą - gra więc zawodnik, który raczej by się do I 11 nie załapał, ale że wynik nie jest tak istotny, a przepisy każą...
Odpowiedz cytując