Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21951
Stary 02.11.2014, 21:43
rychu napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że Dawid Kamiński 4 mecz z rzędu zaczyna w pierwszym składzie. Szkoda, że zbiegło się to ze słabszym okresem Niecieczy. Ktoś wie jak się spisuje Kamiński w I lidze?

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=21336&id_sezon=85
raczej marnie

Gra tylko ze względu na przepisy. W I lidze na boisku w każdej drużynie musi znajdować się zawodnik poniżej 21 roku życia.

Z opinii które czytałem dużo lepiej sobie radzi Kościelniak w Chrobrym, który faktycznie dobrymi występami wywalczył sobie miejsce w składzie. Podobno bardzo poprawił grę obronną co się podoba Smudzie.
Odpowiedz cytując