rychu napisał(a):

raczej marnie
Gra tylko ze względu na przepisy. W I lidze na boisku w każdej drużynie musi znajdować się zawodnik poniżej 21 roku życia.
Z opinii które czytałem dużo lepiej sobie radzi Kościelniak w Chrobrym, który faktycznie dobrymi występami wywalczył sobie miejsce w składzie. Podobno bardzo poprawił grę obronną co się podoba Smudzie.