Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21950
Stary 02.11.2014, 15:25
Widzę, że Dawid Kamiński 4 mecz z rzędu zaczyna w pierwszym składzie. Szkoda, że zbiegło się to ze słabszym okresem Niecieczy. Ktoś wie jak się spisuje Kamiński w I lidze?

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=21336&id_sezon=85
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując