gooro33 napisał(a):

|
brzydki jak cholera to jest beton z zaciekami i śladami po szalunkach
|
Pewnie, że tak. Ale gdybyśmy mieli trochę kasy, to gdyby to rzeczywiście panelami wyłożyć z zewnątrz, to byłoby coś niezłego. Tam trzeba by pozaklejać wszystkie dziury
