|
Byłem na meczu na stadionie i to co wyprawiał Boguski zakrawa o kpinę! Na żadnego piłkarza nie byłem po meczu w....iony jak na niego. Gość nie potrafi przyjąć piłki i kopnąć prosto w nią masakra. Jak się patrzy na niego jak on sie porusza to wyglada jakby biegał po boisku paralityk....o meczu to nie ma co komentowac metr mułu
|