Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 01.11.2014, 20:04
Byłem na meczu na stadionie i to co wyprawiał Boguski zakrawa o kpinę! Na żadnego piłkarza nie byłem po meczu w....iony jak na niego. Gość nie potrafi przyjąć piłki i kopnąć prosto w nią masakra. Jak się patrzy na niego jak on sie porusza to wyglada jakby biegał po boisku paralityk....o meczu to nie ma co komentowac metr mułu
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując