Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 01.11.2014, 17:20
Siemanko, jest ktoś kto dobrze ogarnia Vag 3.11 ? potrzebuje sprawdzić sonde i nie mam pojecia jak, bo wyrzuca mi błedy na komputerze a koszt nowej to 5 stów bo to jakas 5 pinowa i zamienników brak, auto to seat leon 1M.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując