skeba napisał(a):

Spróbujmy Żemło, w końcu jest najgorszym piłkarzem Fify. Zróbmy na przekór wszystkim, może wypali
|
wystawmy kontuzjowanego zawodnika!
wystawmy też Jovanovicia, a c*** tam z lekarzami
lista absencje w meczu ze Śląskiem: Jovanovic, Stjepanovic, Jankowski, Czekaj, Żemło, Sadlok, Burliga + póki co chory Brożek
pora odświeżyć Musiała, kiedyś był dobrym obrońcą
i zapomniałbym: to wina Smudy