Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 01.11.2014, 13:00
Powtarzam od samego początku. Buchalik do wypie*dolenia, dać szansę Bieszczadowi. Zółta kartka to max dla Burligi. Ogólnie spodziewałem się lepszego meczu, ale przyzwyczajony jestem do upokorzeń ze strony naszych grajków.
Jeszcze co do taktyki. Nie wiem co musi zrobić Boguski, żeby nie grać. Gościu nadaje się do tarcia chrzanu.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując