|
Powtarzam od samego początku. Buchalik do wypie*dolenia, dać szansę Bieszczadowi. Zółta kartka to max dla Burligi. Ogólnie spodziewałem się lepszego meczu, ale przyzwyczajony jestem do upokorzeń ze strony naszych grajków.
Jeszcze co do taktyki. Nie wiem co musi zrobić Boguski, żeby nie grać. Gościu nadaje się do tarcia chrzanu.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|