|
Koledze szukającemu telefonu do firmy, po przeczytaniu do czego będzie używany ten telefon (dużo rozmów, smsy, maile) - również skłaniałbym się ku BlackBerry, najlepiej wersję klawiszową. Smartfon dotykowy może nie podołać cały dzień bez ładowania przy tak intensywnym użytkowaniu.
Do oprogramowania trzeba się przyzwyczaić, ale jak już się przywyknie to smsy, maile pisze się błyskawicznie, równie szybko wybiera się numery do dzwonienia.
Polecam Q10, ewentualnie Q5 lub 9900. Natomiast z dotykowych BB świetny jest Z30 - świetna obudowa tylna z dodatkiem kevlaru, zero zarysowań, podobnie jak na wyświetlaczu - on też zupełnie nie ulega żadnym zadrapaniom. Bateria trzyma 2 czasem 3 dni.
|