Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.11.2014, 11:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Teraz mecz ze Śląskiem. Myślę że to będzie całkiem inny mecz niż nasze 2 ostatnie.
(Co do bocznych obrońców w meczu ze Śląskiem - zagra Sarki na prawej obronie, a na lewej Dudka - Żemło nie jest ograny żeby zasłużyć na debiut u Smudy. Zresztą Smuda ma robić wynik, skoro jest specjalistą od wyniku a nie ogrywać "jakichś" młodych piłkarzy).
Żemło ma jeszcze ten problem że:
a) jest teraz kontuzjowany
b) nie jest prawym obrońcą

stawiam na Boguskiego na PO

btw ostatnio i nasi juniorzy i nasze rezerwy bardzo obniżyły poziom, gdzie jest Zając? Chyba faktycznie seniorska piłka go przygniotła
Odpowiedz cytując