Ogryzek napisał(a):

Teraz mecz ze Śląskiem. Myślę że to będzie całkiem inny mecz niż nasze 2 ostatnie.
(Co do bocznych obrońców w meczu ze Śląskiem - zagra Sarki na prawej obronie, a na lewej Dudka - Żemło nie jest ograny żeby zasłużyć na debiut u Smudy. Zresztą Smuda ma robić wynik, skoro jest specjalistą od wyniku a nie ogrywać "jakichś" młodych piłkarzy).
|
Żemło ma jeszcze ten problem że:
a) jest teraz kontuzjowany
b) nie jest prawym obrońcą
stawiam na Boguskiego na PO
btw ostatnio i nasi juniorzy i nasze rezerwy bardzo obniżyły poziom, gdzie jest Zając? Chyba faktycznie seniorska piłka go przygniotła