Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 01.11.2014, 08:42
Kolejna kompromitacja...
Obawiam się, że dopóki Wisła nie wróci do równowagi finansowej to stale będziemy od czasu do czasu świadkami takich meczów...
Aby do zimy, a potem cała nadzieja w BC (TF) - że coś przeleje i Gaszce, że zdoła znaleźć jakichś sponsorów i extra przychody.
Inaczej wiosna 2015 będzie taka jak tegoroczna... czyli niech nas ręka boska broni przed pudłem-pucharami itp. nieszczęściami.
Odpowiedz cytując