No dobra, zagraliśmy kichę, ale niektórzy to tak pie.rdolą, że aż mi się gówno z dupy na powierzchnię wyrywa.
Buchalik ręcznik, bo nie wybronił cudownie nam meczu

No bez jaj. On jest po prostu solidny, dobrze gra nogami i dobrze gra na przedpolu, nie ma refleksu Miśkiewicza, ale też raczej se sam bramki nie w bije jak tamten, bo w piłke nie trafi.
A co do całej reszty tych wypocin to zlewam

Ewidentnie przegraliśmy, to trzeba wszystkich wyjebać, klub zaorać, drużynę rozstrzelać a trenerów wyje.bać w kosmos gołymi rękoma.
Tako rzecze AntyMod.