Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 01.11.2014, 02:29
No dobra, zagraliśmy kichę, ale niektórzy to tak pie.rdolą, że aż mi się gówno z dupy na powierzchnię wyrywa.

Buchalik ręcznik, bo nie wybronił cudownie nam meczu No bez jaj. On jest po prostu solidny, dobrze gra nogami i dobrze gra na przedpolu, nie ma refleksu Miśkiewicza, ale też raczej se sam bramki nie w bije jak tamten, bo w piłke nie trafi.

A co do całej reszty tych wypocin to zlewam Ewidentnie przegraliśmy, to trzeba wszystkich wyjebać, klub zaorać, drużynę rozstrzelać a trenerów wyje.bać w kosmos gołymi rękoma.

Tako rzecze AntyMod.
Odpowiedz cytując