Temat
:
NEW![14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 31 października godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
papiak1969
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
46
01.11.2014, 02:01
Cieszę się i w sumie też bardzo wam współczuję .......czujecie się tak jak my kiedy laliście nas w lidze kilka lat z rzędu....pozdrawiam.
papiak1969
papiak1969
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do papiak1969
Znajdź inne posty napisane przez papiak1969