Wyświetl pojedynczy post
papiak1969
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 01.11.2014, 02:01
Cieszę się i w sumie też bardzo wam współczuję .......czujecie się tak jak my kiedy laliście nas w lidze kilka lat z rzędu....pozdrawiam.
papiak1969
Odpowiedz cytując