Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 01.11.2014, 00:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wszystko dzis zjebalismy,dno dna.

Pilkarze jakby wiogole niewiedzieli co tam robią,ipo co tam są.No kpina zwyczajnie

Korona zagrala ostro i ambitnie,a my jak Pussy Gang.Zal bylo ich ogladac.

Ach.....W sumie jak patrze na Buchalika to ->Misiek wróc,on wyglada jakby caly czas byl wystraszony ze mu ktos na bramke bedzie strzelal.A nie wyborni nic...a juz o paradach wlasnie w stylu Miskiewczna to mozna zapominiec.Nie mamy dobrego bramkarze,niestety.
Buchalik to tylko recznik w bramce, szkoda ze tak niewielu patrzy diokladnie na mecz .....to nawet nie jest przecietny bramkarz ... gdzie ci hura optymisci ktorzy zachwycali sie zaciagiem z Chorzowa ...Wisla to teraz przystan dla zawodnikow ktorych nikt nie chce ,...to zlepek przypadkowych ludzi pod wodza czlowieka ktory nie ma pojecia o nowoczesnej trenerce, graniu, taktyce ....pojedyncze mecze przeslaniaja caly obraz tego klubu ...nasz poziom jest marny - bliski nawet parchatej ....ie zza blon
Odpowiedz cytując