|
Wszystko dzis zjebalismy,dno dna.
Pilkarze jakby wiogole niewiedzieli co tam robią,ipo co tam są.No kpina zwyczajnie
Korona zagrala ostro i ambitnie,a my jak Pussy Gang.Zal bylo ich ogladac.
Ach.....W sumie jak patrze na Buchalika to ->Misiek wróc,on wyglada jakby caly czas byl wystraszony ze mu ktos na bramke bedzie strzelal.A nie wyborni nic...a juz o paradach wlasnie w stylu Miskiewczna to mozna zapominiec.Nie mamy dobrego bramkarze,niestety.
|