Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 01.11.2014, 00:47
Wszystko dzis zjebalismy,dno dna.

Pilkarze jakby wiogole niewiedzieli co tam robią,ipo co tam są.No kpina zwyczajnie

Korona zagrala ostro i ambitnie,a my jak Pussy Gang.Zal bylo ich ogladac.

Ach.....W sumie jak patrze na Buchalika to ->Misiek wróc,on wyglada jakby caly czas byl wystraszony ze mu ktos na bramke bedzie strzelal.A nie wyborni nic...a juz o paradach wlasnie w stylu Miskiewczna to mozna zapominiec.Nie mamy dobrego bramkarze,niestety.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując