Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 01.11.2014, 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=yWCIlRsxcIk - tyle mam do powiedzenia ....ile jeszcze upokorzen trzeba zniesc pod wodza tego genialnego taktyka, trenera rozpracowujacego przeciwnikow, majacego pomysly na gre zespolu ? ...Wisla to najbardzej przewidywalna druzyna w polskiej lidze, non stop to samo - bez znaczenia z kim gramy , leja nas spatkowicze i przecietne druzyny ...pytanie tylko ile potrwa ten fart ? ...dzis odbyl sie kolejny akt sezonowej komedii , nieporadnosci, kopaniny i przypadku ...do niedawna mnie to smieszylo ...ale teraz zaczyna przerazac ....komediowe spektakle Wisly z komedii przeradzaja sie w Dramat i Tragedie , ten klub skalada sie juz z przypadkowych pracownikow ...z "generalem-taktykiem" na czele
Odpowiedz cytując