Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 31.10.2014, 23:52
Szkoda dzisiejszego meczu. Korona nas trochę zjadła ambicją. Co z tego, że graliśmy ostrzej, jak jedyne co z tego przyszło to żółte/czerwone kartki. Kartki, które stawiają nas w bardzo złej sytuacji kadrowej przed meczem ze Śląskiem.

Zagraliśmy słabo, Guerrier po prostu koszmarny. Fajna zmiana Sarkiego, nieźle wprowadzili się Brożek z Gargułą. Znów przeciętnie Sadlok i Stilić. Niby obaj mieli udział przy golach, ale rozgrywali już znacznie lepsze mecze. Boguski na swoim poziomie, bardzo ambitnie, ale co z tego, skoro mało w tym wszystkim jakości w ofensywie.
Buchalik nie jest nam w stanie WYBRONIĆ meczu, nie ma spektakularnych interwencji, a dziś choć golach nie ma co go jakoś obwiniać, to OD CZASU DO CZASU oczekuję, żeby bramkarzowi przytrafiła się obrona przy takich sytuacjach...

Dziwny był to mecz, boli ta porażka jak cholera. To kolejna taka, "kibicowsko" istotna wtopa. W dodatku ładna seria jeśli chodzi o mecze w Kielcach poszła się jebać.
Odpowiedz cytując