PiVoSH92 napisał(a):

|
Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
|
nie zdziwi mnie bardziej ustawienie Dudka na lewej, a Darek na prawej
A tak serio to może i Boguskiego tam wciśnie, bo słynny DG77 nie nadaje się do obrony zupełnie, co udowodnił definitywnie w Poznaniu. Na Żemłe postawi w ostateczności, choć chciałbym zobaczyć jego występ.
A co do dzisiejszego meczu.. za drugą połowę jeszcze paru piłkarzy można rozgrzeszyć, ale w pierwszej to nie wiem gdzie oni byli, w górach świętokrzyskich? Dramat