emj10 napisał(a):

Z platformą? Czyżbym nie znał Pana G. o którym kilka razy pisałem oraz realiów Wołomina? Znam i to bardzo dobrze, a w świetle trwającej kampanii to nie tylko źdźbło w oku pisowskiej władzy w mieście 
PS. Z ciekawości na jakiej podstawie twierdzisz, że SKOK Wołomin ma coś wspólnego z PO?
|
NIebezpiecznie dryfujesz w kierunku szpenia- znawca polityki,łupków,nieruchomości,infrastruktury mieszkający w Hamburgu ale regularnie znający sytuacje z Wołomina i Warszawy, wystawa stała muzeum żydów obcykana - normalnie omnibus


aż strach że taki talent się marnuje.
Ad meritum.Marne insynuacje co do Skoku Wołomin- tak niezalezna
http://niezalezna.pl/60898-zarzad-sk...min-zatrzymany jak i wpolityce
http://wpolityce.pl/gospodarka/22006...uz-w-2012-roku informacje podawały , to samo TV Republika.
W radzie nadzorczej SKOK-u Wołomin zasiadał Piotr P. – były agent WSI, powiązany z Fundacją Pro Civili i Bronisławem Komorowskim więc raczej typowy dla Ciebie strzał w stopę z szukaniem wpływów vel spisków PISowskich