Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28633
Stary 31.10.2014, 23:24
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Z platformą? Czyżbym nie znał Pana G. o którym kilka razy pisałem oraz realiów Wołomina? Znam i to bardzo dobrze, a w świetle trwającej kampanii to nie tylko źdźbło w oku pisowskiej władzy w mieście

PS. Z ciekawości na jakiej podstawie twierdzisz, że SKOK Wołomin ma coś wspólnego z PO?
NIebezpiecznie dryfujesz w kierunku szpenia- znawca polityki,łupków,nieruchomości,infrastruktury mieszkający w Hamburgu ale regularnie znający sytuacje z Wołomina i Warszawy, wystawa stała muzeum żydów obcykana - normalnie omnibus aż strach że taki talent się marnuje.
Ad meritum.Marne insynuacje co do Skoku Wołomin- tak niezalezna http://niezalezna.pl/60898-zarzad-sk...min-zatrzymany jak i wpolityce http://wpolityce.pl/gospodarka/22006...uz-w-2012-roku informacje podawały , to samo TV Republika.
W radzie nadzorczej SKOK-u Wołomin zasiadał Piotr P. – były agent WSI, powiązany z Fundacją Pro Civili i Bronisławem Komorowskim więc raczej typowy dla Ciebie strzał w stopę z szukaniem wpływów vel spisków PISowskich
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej