Temat
:
NEW![14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 31 października godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
40
31.10.2014, 23:18
Ja wcale nie uważam, że musiał dać czerwoną kartkę. Pewnie inny sędzia dałby żółtą. Po prostu w świetle istniejących przepisów sędzia się spokojnie obroni i raczej odwołanie nam nic nie da.
Chociaż warto spróbować.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone