|
Zółta max, a gadanie Wieszczyckiego, że Bury żle reagował to kpina. A tuż przed trzecia bramką dla Kielc, Kapo mógł spokojnie wylecieć z drugą żółtą z to jak podciął Głowackiego. Kopanina. Fakt faktem bez Brożka to Stilic to nie gra, widać, że chlopaki się rozumieją fajnie. Guerrier to jest dopiero szalony z wahaniami formy, albo braku formy, to co on irytował dzisiaj to wiecej niż Boguski od początku sezonu.A ze Śląskiem powalczymy
|