Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 31.10.2014, 22:33
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Kartka dla Burligi za wślizg w piłkę, który wybił piłkę, po czym napastnik wbiegł w jego nogi... i nic mu się nie stało. Czerwona w ....... Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
Pewno to drugie.

Jakie są szanse na odwołanie czerwonej kartki dla Burego?
W trakcie meczu już miałem pisać zachwyty na temat jego czystej gry i kolejnego meczu bez kartki
Odpowiedz cytując