PiVoSH92 napisał(a):

|
Kartka dla Burligi za wślizg w piłkę, który wybił piłkę, po czym napastnik wbiegł w jego nogi... i nic mu się nie stało. Czerwona w ....... Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
|
Pewno to drugie.
Jakie są szanse na odwołanie czerwonej kartki dla Burego?
W trakcie meczu już miałem pisać zachwyty na temat jego czystej gry i kolejnego meczu bez kartki
