Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 31.10.2014, 22:29
Kartka dla Burligi za wślizg w piłkę, który wybił piłkę, po czym napastnik wbiegł w jego nogi... i nic mu się nie stało. Czerwona w ....... Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
Odpowiedz cytując