Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 31.10.2014, 22:25
Buchalik nigdy chyba nie wybroni nic poza tym co obronić musi... nie to żebym go winił za ten mecz, ale to takie podsumowanie jego dotychczasowych występów.

Tak na marginesie wszystkim cykorom z kieleckiego młyna życzę jak najszybszego spotkania z naszą bandą
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując