Buchalik nigdy chyba nie wybroni nic poza tym co obronić musi... nie to żebym go winił za ten mecz, ale to takie podsumowanie jego dotychczasowych występów.
Tak na marginesie wszystkim cykorom z kieleckiego młyna życzę jak najszybszego spotkania z naszą bandą
