Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 31.10.2014, 21:32
wieśniakom z kielc uświadomiono co to za mecz, naszym nikt nie powiedział...

Naszym kopaczom brakuje przegranej z Koroną to kompletu trzech porażek... Mają już ze sraką, Legią i teraz mogą mieć z wieśniakami...

Stilic dziś na stojąco chciał wygrać mecz. Nawet Garguła więcej woli walki wykazał, ale widać że szybkość nie ta.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 31.10.2014 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując