|
wieśniakom z kielc uświadomiono co to za mecz, naszym nikt nie powiedział...
Naszym kopaczom brakuje przegranej z Koroną to kompletu trzech porażek... Mają już ze sraką, Legią i teraz mogą mieć z wieśniakami...
Stilic dziś na stojąco chciał wygrać mecz. Nawet Garguła więcej woli walki wykazał, ale widać że szybkość nie ta.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 31.10.2014 o godz. 22:23.
|