Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 31.10.2014, 21:23
Nie pierwszy i nie ostatni raz gramy dramat do przerwy. Poki co Korona nawet nie gra tak ostro, ale inna sprawa że w ataku mamy bardzo mało ruchu. Brakuje Pawła.
Odpowiedz cytując