Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 31.10.2014, 21:19
no to leja nas nawet wiesniaki z kielc, bez strzalu na bramke , bez jakiegokolwiek zaskoczenia , ultra defensywnie ustawiona druzyna w meczu ze spadkowiczem ...powinno byc juz 3 w plecy ...1 odslona tej tragedii zakonczona ...
Odpowiedz cytując