Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 31.10.2014, 17:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na bilans żółtych/czerwonych kartek Korona zajmuje 3 miejsce za Ruchem i Zawiszą.
Ale nikt nie twierdzi, że Ruch czy Zawisza grają brutalnie.
Oczywiście, pewien pogląd na sprawę daje tabela FairPlay
http://www.ekstraklasa.org/rozgrywki/fair-play
Natomiast w tej statystyce
http://sport.wp.pl/type,kartki,ekstr...i_ranking.html
piłkarze Korony wcale nie znajdują się w czołówce.

Mecz ma jednak pewien wymiar pozafutbolowy. Dlatego zgadzam się, że na boisku nie musi być grzecznie.
Może wiślacy powrócą do gry krótkimi podaniami na połowie rywala?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując