|
Patrząc na bilans żółtych/czerwonych kartek Korona zajmuje 3 miejsce za Ruchem i Zawiszą. Podbeskidzie do meczu z nami grało równie czysto jak my. Rozczaruje co poniektórych, ale Korona dalej ścina równo z trawą pomimo odejścia Ojkrzyńskiego.
Każdy wynik jest możliwy, tym bardziej że drużyna z Wronek pokazała, że można tam tracić punkty. Jak wyjdziemy z podobnym nastawieniem co na Górnika, a w drugiej połowie zaatakujemy jak z Podbeskidzie to będzie dobrze.
|