Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 31.10.2014, 15:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To byli najwięksi rzeźnicy w Ekstraklasie.

Po odejsciu Ojrzyńskiego i przyjściu Tarasiewicza, po przewietrzeniu szatni (odejście jednego z największych rzeźników - Korzyma) i sprowadzeniu przez nowego trenera nowych zawodników, którzy wola grać w piłkę niż kosić równo z ziemią i utracie przez większość zespołu identyfikacji z kibolami, jest to teraz drużyna idącą w inną stronę niż polowanie na kości.

Oczywiście są tam nadal piłkarze typu Kiełb czy wracający po kontuzji Sobolewski, bądź pełen kompleksów Golański, których dewizą jest siła razy gwałt, ale w całości to już nie te scyzory.
W ataku groźny może okazać się Trytko i agresywny pod bramką rywala Pylypchuk.



Moja sugestia: grać na Janotę, on jest słaaaby
Golańskiego dewizą nie jest tylko siła i gwałt, zwłaszcza stałe fragmenty gry potrafi wykonywać precyzyjnie i obawiam się, że to może być największe zagrożenie dla nas w tym meczu. Wiślacy często gubią się przy stałych fragmentach.
Odpowiedz cytując