Temat
:
NEW![14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 31 października godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
23
31.10.2014, 15:22
FraMat
napisał(a):
To byli najwięksi rzeźnicy w Ekstraklasie.
Po odejsciu Ojrzyńskiego i przyjściu Tarasiewicza, po przewietrzeniu szatni (odejście jednego z największych rzeźników - Korzyma) i sprowadzeniu przez nowego trenera nowych zawodników, którzy wola grać w piłkę niż kosić równo z ziemią i utracie przez większość zespołu identyfikacji z kibolami, jest to teraz drużyna idącą w inną stronę niż polowanie na kości.
Oczywiście są tam nadal piłkarze typu Kiełb czy wracający po kontuzji Sobolewski, bądź pełen kompleksów Golański, których dewizą jest siła razy gwałt, ale w całości to już nie te scyzory.
W ataku groźny może okazać się Trytko i agresywny pod bramką rywala Pylypchuk.
Moja sugestia: grać na Janotę, on jest słaaaby
Golańskiego dewizą nie jest tylko siła i gwałt, zwłaszcza stałe fragmenty gry potrafi wykonywać precyzyjnie i obawiam się, że to może być największe zagrożenie dla nas w tym meczu. Wiślacy często gubią się przy stałych fragmentach.
IncognitoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IncognitoTSW
Znajdź inne posty napisane przez IncognitoTSW