Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 31.10.2014, 14:32
Jeden z najslabszych zespolow w lidze, mecz z ruchem wygrany po przypadkowej bramce z wolnego, ciezko bylo patrzec na ta kopanine, lecz...
To sa najwieksi rzeznicy w Ekstraklasie... i dlatego moze byc ciezko poniewaz obawiam sie, ze kosci beda trzeszczec a nasi srednio lubia takich przeciwnikow.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując