|
Jeden z najslabszych zespolow w lidze, mecz z ruchem wygrany po przypadkowej bramce z wolnego, ciezko bylo patrzec na ta kopanine, lecz...
To sa najwieksi rzeznicy w Ekstraklasie... i dlatego moze byc ciezko poniewaz obawiam sie, ze kosci beda trzeszczec a nasi srednio lubia takich przeciwnikow.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|