quenta napisał(a):

...
Co do meczu to może być ciężko. Wyjazd, Korona podbudowana ostatnim zwycięstwem. Na pewno będą walczyć o choćby punkt do samego końca. Liczę na skromne zwycięstwo
|
A mnie sie własnie wydaje ,ze to zwycięstwo moze zadziałac na naszą korzyść ..
