Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.10.2014, 12:54
quenta napisał(a):Wyświetl post
...

Co do meczu to może być ciężko. Wyjazd, Korona podbudowana ostatnim zwycięstwem. Na pewno będą walczyć o choćby punkt do samego końca. Liczę na skromne zwycięstwo
A mnie sie własnie wydaje ,ze to zwycięstwo moze zadziałac na naszą korzyść ..
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując