Kocur napisał(a):

Prądniczanka, cool.
Pamiętam jak kiedyś gość od WF w podstawówce załatwił nam tam zajęcia - ale byliśmy podjarani że gramy na prawdziwym ligowym boisku
|
Z Pradniczanka to najbardziej kojarzy mi się mecz w którym gralem w ok. roku 2000 ponieważ ze 3 razy uciekaliśmy przed gradem ze stadionu...