Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10053
Stary 31.10.2014, 11:47
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Prądniczanka, cool.


Pamiętam jak kiedyś gość od WF w podstawówce załatwił nam tam zajęcia - ale byliśmy podjarani że gramy na prawdziwym ligowym boisku
Z Pradniczanka to najbardziej kojarzy mi się mecz w którym gralem w ok. roku 2000 ponieważ ze 3 razy uciekaliśmy przed gradem ze stadionu...
Odpowiedz cytując