Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 30.10.2014, 21:04
Im bardziej kibice są pewni zwycięstwa tym z większym prawdopodobieństwem można przyjąć że nie będzie dobrze. Przed Legią, parchami mieliśmy łatwo zdobyć punkty. A już z Jagiellonią to na bank. Sam chciałbym żeby było łatwo, ale Korona słabsza od Podbeskidzia nie jest. A i od Ruchu też, co ostatnio pokazała w Chorzowie. A mecze z Ruchem i Podbeskidziem pokazały naszą "moc".

Ja obawia się meczu walki i biegania, a w tym nie jesteśmy mistrzami. Jakaś ładna gra kombinacyjna? Chyba raczej nie. Mam nadzieję na zwycięstwo po walce.

Sama Korona gra coraz lepiej. Jest to zespół w fazie gruntownej przebudowy i początek sezonu mieli bardzo słaby. Teraz grają już niestety wyraźnie lepiej. Przekonał się Lech Skorzy że nie można ich lekceważyć.
Rzecz jasna bardzo się będę cieszył jeśli się pomylę i ich łatwo pykniemy po pięknej grze.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując