rav napisał(a):

Skoro piszę, że na forum prawie wcale nie zaglądam, to jak tu mówić o jakiejkolwiek polityce, sterowaniu, ograniczaniu, wywoływaniu wojen z mojej strony itd.
Była wolność i to forumowicze decydowali jak to forum wygląda. Nie wtrącałem się wcale.
Efekt macie.
Masz problem z czytaniem słowa pisanego, więc kończę tę dyskusję.
|
Kłamstwo...
Ty decydowałeś o doborze moderatorów i Ty decydowałeś o "linii programowej" forum. To po konfliktach jakie pewne sprawy wywołały odchodzili z funkcji PvD, Ewcia, czy nawet wolfy, których wizja - zarówno forum jak i pojmowania bycia kibicem - różniła się od tego co było i jest lansowane.
Przypomnę Ci zamierzchłą historię z przed 12 lat gdy forum zmieniało się z niebieskiego na czerwone....Forumowicze byli jednością. To wtedy pojawił się pomysł abyśmy wspólnie zapłącili za usługi nowego dostawcy i serwery...podziękowałeś za chęci zobowiązując się, ze poradzisz sobie. Dotrzymałeś słowa. Ale ówczesna zbiórka byłaby wielokrotnością dzisiejszej bo ludzie identyfikowali się z forum łączącym nas z klubem. Forum nie było tylko zbiorowiskiem wiś
[email protected]ó tym co działo się na Reymonta. Dziś nie tylko nikt by nie wpłacił obawiam się, że nikt by tego nie zaproponował.
Dając coś pod rozwagę przemyśl i to.