Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3476
Stary 30.10.2014, 21:03
rav napisał(a):Wyświetl post
Skoro piszę, że na forum prawie wcale nie zaglądam, to jak tu mówić o jakiejkolwiek polityce, sterowaniu, ograniczaniu, wywoływaniu wojen z mojej strony itd.

Była wolność i to forumowicze decydowali jak to forum wygląda. Nie wtrącałem się wcale.

Efekt macie.

Masz problem z czytaniem słowa pisanego, więc kończę tę dyskusję.

Kłamstwo...

Ty decydowałeś o doborze moderatorów i Ty decydowałeś o "linii programowej" forum. To po konfliktach jakie pewne sprawy wywołały odchodzili z funkcji PvD, Ewcia, czy nawet wolfy, których wizja - zarówno forum jak i pojmowania bycia kibicem - różniła się od tego co było i jest lansowane.
Przypomnę Ci zamierzchłą historię z przed 12 lat gdy forum zmieniało się z niebieskiego na czerwone....Forumowicze byli jednością. To wtedy pojawił się pomysł abyśmy wspólnie zapłącili za usługi nowego dostawcy i serwery...podziękowałeś za chęci zobowiązując się, ze poradzisz sobie. Dotrzymałeś słowa. Ale ówczesna zbiórka byłaby wielokrotnością dzisiejszej bo ludzie identyfikowali się z forum łączącym nas z klubem. Forum nie było tylko zbiorowiskiem wiś[email protected]ó tym co działo się na Reymonta. Dziś nie tylko nikt by nie wpłacił obawiam się, że nikt by tego nie zaproponował.
Dając coś pod rozwagę przemyśl i to.
Ostatnio edytowane przez spartan : 30.10.2014 o godz. 21:06.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując