Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Węgorz
Junior Member
Od: 09.2012
Offline
#
1361
30.10.2014, 18:17
Z horrowych rzeczy jutro myślę zaliczyć ciągiem "Frankensteina" i "Drakulę", lecą jeden po drugim na Ale kino+ akurat. A tak to ostatnio "Bogowie" jeszcze polecieli. Kot się naprawdę marnował przez tyle lat w tych "komedyjkach".
Węgorz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Węgorz
Znajdź inne posty napisane przez Węgorz