Wyświetl pojedynczy post
Węgorz
Junior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 30.10.2014, 18:17
Z horrowych rzeczy jutro myślę zaliczyć ciągiem "Frankensteina" i "Drakulę", lecą jeden po drugim na Ale kino+ akurat. A tak to ostatnio "Bogowie" jeszcze polecieli. Kot się naprawdę marnował przez tyle lat w tych "komedyjkach".
Odpowiedz cytując