Ogrywaliśmy w tym sezonie już poważniejszych rywali, jednak to jest piłka nożna i nigdy nic nie wiadomo. Szczególnie jeśli idzie o polską ligę. Remis przyjmę z pokorą, choć po cichu liczę na trzy punkty i dobrą, szybką, kombinacyjną grę naszych. Potencjał ofensywny Korony nie jest zbyt wielki.
P.S. Brak Jankesa to dla mnie żadne osłabienie

Oby na wiosnę grał lepiej.