Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 30.10.2014, 18:15
Ogrywaliśmy w tym sezonie już poważniejszych rywali, jednak to jest piłka nożna i nigdy nic nie wiadomo. Szczególnie jeśli idzie o polską ligę. Remis przyjmę z pokorą, choć po cichu liczę na trzy punkty i dobrą, szybką, kombinacyjną grę naszych. Potencjał ofensywny Korony nie jest zbyt wielki.

P.S. Brak Jankesa to dla mnie żadne osłabienie Oby na wiosnę grał lepiej.
Odpowiedz cytując