Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 30.10.2014, 17:18
1-1 do przerwy, duzo emocji, wygrana na koniec tak jak w poprzednim sezonie 3-2 i koszulka za zwyciestwo w konkursie dla mnie - idealny piatek 3 punkty to koniecznosc, Korona u siebie nie przegrywa ostatnio a dodatkowo wygrała w koncu na wyjezdzie wiec na pewno czeka Naszych ciezka przeprawa.
Odpowiedz cytując