1-1 do przerwy, duzo emocji, wygrana na koniec tak jak w poprzednim sezonie 3-2 i koszulka za zwyciestwo w konkursie dla mnie - idealny piatek

3 punkty to koniecznosc, Korona u siebie nie przegrywa ostatnio a dodatkowo wygrała w koncu na wyjezdzie wiec na pewno czeka Naszych ciezka przeprawa.