Jaroo1 napisał(a):

|
Cały czas udajesz, że problemu nie ma, że forum jest cacy
|
Kłamstwo, nigdy tak nie napisałem.
Jaroo1 napisał(a):

Kłamstwo, nigdy tak nie napisałem.
...itp, itd...
Skoro piszę, że na forum prawie wcale nie zaglądam, to jak tu mówić o jakiejkolwiek polityce, sterowaniu, ograniczaniu, wywoływaniu wojen z mojej strony itd.
Była wolność i to forumowicze decydowali jak to forum wygląda. Nie wtrącałem się wcale.
Efekt macie.
Masz problem z czytaniem słowa pisanego, więc kończę tę dyskusję.