Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3475
Stary 30.10.2014, 13:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Cały czas udajesz, że problemu nie ma, że forum jest cacy
Kłamstwo, nigdy tak nie napisałem.
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
że poziom na forum spoko
Kłamstwo, nigdy tak nie napisałem.

...itp, itd...

Skoro piszę, że na forum prawie wcale nie zaglądam, to jak tu mówić o jakiejkolwiek polityce, sterowaniu, ograniczaniu, wywoływaniu wojen z mojej strony itd.

Była wolność i to forumowicze decydowali jak to forum wygląda. Nie wtrącałem się wcale.

Efekt macie.

Masz problem z czytaniem słowa pisanego, więc kończę tę dyskusję.
Odpowiedz cytując