Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3474
Stary 30.10.2014, 12:47
Rav, czy ja gdzieś napisałeś judasz na osobę co chodzi na kosza, futsal itp? Nie roztrząsam tego. Mianem judasz określam ludzi co żałują 10 zł na Wisłę bo to jest żałowanie skoro jest się nominowanym a się unika tematu. Nikt tu nikomu nic nie kazał tylko nominował do zabawy więc nawet człowiek z Twojego przykładu co to nie lubi jak mu sie rozkazuje mógł się do akcji przyłączyć.
Generalnie cały czas kręcisz i odwracasz kota ogonem bo podajesz jakiś skrajny przypadek człowieka co chodzi na Wisłę kilkadziesiąt lat a udziału w akcji by nie chciał wziąć. I mówisz, że takie osoby byś chciał na forum. Myślisz, że z tych kilkudziesięciu osób, które nie wpłaciły kasy większość to tacy wyjadacze o których piszesz? Nie. Większość to właśnie prawdziwi judasze i zdania nie zmienię.
Cały czas udajesz, że problemu nie ma, że forum jest cacy, że poziom na forum spoko, że akcja teraz jest taka jak powinna być. Spoko. Możesz się okłamywać ale wiadomo co się stało z tym forum na przestrzeni kilku lat. Mało komu ogarniętemu chce się tu zaglądać a tym bardziej udzielać. Akcja mówisz, że teraz spoko, no to namawiaj i przekonuj takie osoby jak Pan z przykładu żeby teraz w nowej wersji zabawy wpłaciły na Wisłę. Powodzenia ale czarno to widzę.
Miałeś opcje żeby dać ludziom na forum wolność i żeby oni decydowali o jego kształcie ale wybrałeś wojny z SKWK, modern ultras czy inne udziwnienia więc masz czego chciałeś. Rozpizgane forum z ludźmi, którzy Wiśle kibicują od święta, którzy ze wszystkiego robią problemy bo przecież jak się jest kibicem to nic nie trzeba, ani bojkotować łysego, ani na wyjazdy jeździć, ani wpłacić na Akademię. Chciałeś sterować "wyglądem" forum to wysterowałeś. Szkoda, że w złą stronę jakiejś demokracji, w której rządzą ludzie mało związani z Wisłą czy raczej ruchem kibicowskim.
* mówiąc, że czymś sterowałeś mam na myśli to, że polityka forum od kilku lat jest taka, żeby troszczyć się o losy wiecznie pokrzywdzonych internetowych kibiców czy tolerować głupotę zamiast traktować ją banem i przez tą politykę zniechęcili się normalni ludzie do tego forum. Oczywiście czasy się zmieniły. Fora już nie sa tak popularne, jest fb itd. ale można było pozostać na forum w mniejszym gronie ale normalnym a dziwne przypadki tępić. Poszło natomiast w drugą stronę. Odchodzili normalni ludzie a napływało dziwactwa, które jeszcze bardziej odpychało normalnych. Efekt jest taki, że cała wartość nazwijmy to kibicowska forum umarła a zostali ludzie co sobie podyskutują w temacie meczowym o tym jak zagra Brożek w następnym meczu albo na sb powyzywają Boguskiego bo słabo gra. Onet się zrobił z tego forum i tyle. Szkoda, że Tobie to pasuje. Ciekawe dlaczego Ci to odpowiada, dowiemy się kiedyś?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując