Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3469
Stary 30.10.2014, 12:02
Odebranie FraMatowi uprawnień moda to cytując jego wcześniejszą wypowiedź ćwierćśrodek. Kończąc mój udział w kwestii ostatnich wydarzeń- macie jeszcze w ogóle siły i chęci, by próbować podnieść poziom forum? Sprawić, by dawni userzy wrócili? Nie chodzi mi o samego wieśniaka. Takich osób jest dużo więcej.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując