|
Odebranie FraMatowi uprawnień moda to cytując jego wcześniejszą wypowiedź ćwierćśrodek. Kończąc mój udział w kwestii ostatnich wydarzeń- macie jeszcze w ogóle siły i chęci, by próbować podnieść poziom forum? Sprawić, by dawni userzy wrócili? Nie chodzi mi o samego wieśniaka. Takich osób jest dużo więcej.
|