Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3468
Stary 30.10.2014, 11:49
Ja również należę do tej grupy czerwonych, którzy są tu rzadko.

Dlaczego tak jest? To proste.

Bo my, jako moderatorzy, nie pilnowaliśmy zasady, jak to ująłeś "harmonii i szacunku". Sami (przynajmniej ja) coraz rzadziej korzystaliśmy z forum, więc siłą rzeczy nie reagowaliśmy na pewne sytuacje. I niepotrzebnie je tolerowaliśmy.

Do tego dochodzą inne aspekty, jak zmiana przyzwyczajeń (facebook) czy inne fora.

Nie widzę tu związku z jakąkolwiek polityką. Prędzej z zaniedbaniem.
Odpowiedz cytując