|
Ja również należę do tej grupy czerwonych, którzy są tu rzadko.
Dlaczego tak jest? To proste.
Bo my, jako moderatorzy, nie pilnowaliśmy zasady, jak to ująłeś "harmonii i szacunku". Sami (przynajmniej ja) coraz rzadziej korzystaliśmy z forum, więc siłą rzeczy nie reagowaliśmy na pewne sytuacje. I niepotrzebnie je tolerowaliśmy.
Do tego dochodzą inne aspekty, jak zmiana przyzwyczajeń (facebook) czy inne fora.
Nie widzę tu związku z jakąkolwiek polityką. Prędzej z zaniedbaniem.
|