|
Dokładnie. Tu nikt nic nie ma do pikników. Tu chodzi o ludzi co się podpinają pod bycie kibicem a może nawet na mecze nie chodzą albo są 2 razy w roku na R22. I to jest kibic? Piknik? Na forum nikt nie jest w stanie zweryfikowac czyjegoś statusu (piknik, fanatyk) ale ta zabawa pokazała dobitnie kto jest judaszem i nieważne czy ten judasz chodzi na C, E czy jeździ na wyjazdy, nikt w to nie wnika i nikt nikomu nie ubliża, że jest gorszy bo nie jeździ na wyjazdy. Ja jedynie napomknąłem, że dziwnie się składa, że sporo ludzi co popierało Bednarza i chodzili na mecze podczas bojkotu, nie wykazywali się wtedy kibicowsko na innych frontach a teraz dołączyli do grona judaszy i sceptyków akcji. Zaskakujące jest to, że takie osoby nazywają się wiernymi Wiśle i nawet bojkot ich nie powstrzymał żeby chodzić na mecze a jak coś innego trzeba zrobić to już to nie podpada pod "obowiązki" kibica.Oprócz Bednarzowców jest też grupa zwykłych judaszy, których nikt nie określa czy chodzą na C czy E ale z kolei grupę tą łączy z dużym stopniu aktywność na forum - tylko nie w tym temacie co trzeba - TC.
A pomysł żeby udział w akcji był obowiązkowy dla fanatyków jest żałosny. Zobacz, że to wy popierający Bednarza i różne udziwnienia (np głupotę na tym forum) często sami prowadzicie do podziałów. Nawet w kwestii pomocy Wiśle, która wydawałoby się powinna być priorytetem dla każdego kibica, Wiślaka, nieważne czy fanatyka czy człowieka co raz był na meczu bo rozumiem, że jak ktoś bytuje na tym forum a na mecze nie chodzi to i tak jakiś związek z Wisłą musi czuć skoro się tu udziela, więc jakoś żyje tą Wisłą. Nawet tu od początku robiliście problemy jako ci najwierniejsi. A to się konkurs nie podobał sam w sobie, a to zasady, a to nękanie judaszy co żydzą na Wisłę, później jakaś mania, że ktoś kogoś po złości nominował i cała zabawa była po to żeby dopiec kolegom Bednarza z forum, a teraz jeszcze byś chciał żeby jedni musieli wpłacać a drudzy mieli wywalone.
Weźcie się ludzie ogarnijcie i zacznijcie myśleć o Wiśle a nie o sobie i swoim ego bo ta niepozorna akcja moim zdaniem jednoznacznie określiła kto jest kim. Pokazała, że wiele osób co ma zawsze inne zdanie albo wielu krzykaczy to zwykłe ... (tu się ugryzę w język) którzy żałują dla Wisły 10 zł i nawet z takiego czegoś jak TC zrobiły problem. To dobitnie pokazuje kto powinien przemyśleć swoje zachowanie, czy ci co się mienią osobami związanymi z ruchem kibicowskim czy ci co byli za Bednarzem oraz część forumowej elity.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|