Jaroo1 napisał(a):

No dobra, tak OT. Mam jeszcze inny pomysł. Dodać OPCJONALNE (zamiast "Zainteresowania" i "Zawod".) dwie informację do profilu wybierane z listy:
a) Poziom Kibicowania który sercu bliższy [Fanatyk/Piknik/Emeryt/Innowierca.... etc ]
b) 'Jak często chodzę na mecze' [Wyjazdowicz/sporadycznie, regularnie, zawsze, kilka razy do roku ... etc]
Teraz wszyscy jesteśmy w jednym worze a podział na różne sposoby kibocowania jest i zawsze będzie. Co więcej, zawsze między Fanatykami/Piknikami są animozje i raczej nie znikną. Można byłoby wypowiedzi użytkowników (czy adminów) oceniać właśnie przez taki pryzmat.
Wtedy wszelke akcje organizowane dla userów jak WTC można opierać na takim dobrowolnym podziale. Fanatycy udział obowiązkowy, Pikniki opcjonalny.