Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3461
Stary 30.10.2014, 06:57
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
domin_czyzyny - proponuję, abyś sprawdził, kiedy Ty wpłaciłeś...
I ok. Dlatego proponowałem możliwość karnej wpłaty w wysokości minimum 2krotnej wpłaty minimalnej, jeśli ktoś po nominacji nie wyrobi się z wpłatą w ciągu np. 10 dni, a będzie chciał wypisać się z "Galerii niesławy".

Ja tak zrobiłem...

Byłaby wtedy większa mobilizacja, aby szybko wpłacać kasę na Akademie i wszystkim normalnym proponuje zaniechanie pytań o zgodę na nominacje. Nominujcie wg starych zasad.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 30.10.2014 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując