maaarcin napisał(a):

|
domin_czyzyny - proponuję, abyś sprawdził, kiedy Ty wpłaciłeś...
|
I ok. Dlatego proponowałem możliwość karnej wpłaty w wysokości minimum 2krotnej wpłaty minimalnej, jeśli ktoś po nominacji nie wyrobi się z wpłatą w ciągu np. 10 dni, a będzie chciał wypisać się z "Galerii niesławy".
Ja tak zrobiłem...
Byłaby wtedy większa mobilizacja, aby szybko wpłacać kasę na Akademie i wszystkim normalnym proponuje zaniechanie pytań o zgodę na nominacje. Nominujcie wg starych zasad.