|
Nie wierzę. Jeden z aktywniejszych użytkowników na forum podważa zasady akcji wspierania Wisły?! Były moderator to samo!?
Jak będziecie publicznie narzekać jakaż ta akcja jest ch..owa i taka będzie wokół niej fama - to tak właśnie będzie jak piszecie.
Nakręcaj ludzi, informuj, promuj, pomóż - to może się uda.
Jeszcze jedna uwaga.
"Mają wpłacić osoby, które nie chcą wpłacić..."
Ty się czytasz?
W dupie mam 10 zł od osoby, która nie chce wpłacić, rozumiesz?
|