Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3459
Stary 30.10.2014, 00:28
Nie wierzę. Jeden z aktywniejszych użytkowników na forum podważa zasady akcji wspierania Wisły?! Były moderator to samo!?
Jak będziecie publicznie narzekać jakaż ta akcja jest ch..owa i taka będzie wokół niej fama - to tak właśnie będzie jak piszecie.

Nakręcaj ludzi, informuj, promuj, pomóż - to może się uda.

Jeszcze jedna uwaga.

"Mają wpłacić osoby, które nie chcą wpłacić..."

Ty się czytasz?

W dupie mam 10 zł od osoby, która nie chce wpłacić, rozumiesz?
Odpowiedz cytując