Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3456
Stary 29.10.2014, 23:37
Cytat:
Pozostałych proszę o uzupełnienie nominacji. Problem?
Cytat:
Kilka privów to naprawdę sprawa nie do przeskoczenia?
Cytat:
Przypominam, że osoby, które nie otrzymały nominacji a chciałyby ją otrzymać, proszone są o umieszczenie w tym temacie wpisu o treści: "Czekam na nominację"
Panie rav, logiczne jest, że mało komu się chce te privy pisać i logiczne jest, że jak ktoś wpisze w temacie "czekam na nominację" to nikt nie będzie szukał dodatkowych osób tylko będzie nominował tych co sami chcą być nominowani. Efekt ciągle ten sam, wpłacą osoby, które i tak by wpłaciły.
Cały plus tej akcji jest natomiast inny. Maja wpłacić osoby, które nie chcą wpłacić... Proste. Dzięki tym osobom, które judzą ale z powodu na przykład tego, że nie chcą widnieć na liście nominowanych albo być piętnowane na forum wpłaca kasę. I wtedy zabawa się rozszerza bo wpłacają nie tylko ci co chcą. Obecnie jak ktoś nie ma ochoty wpłacić to odpisze na pw, że nie bierze udziału w zabawie i już. Anonimowość zachowana i gitara. Jedynie użytkownik, który napisał do niego wiadomość będzie wiedział, że gość x nie chce na Akademię wpłacić. Z prostej przyczyny wiedzy o judaszu nie może przekazać dalej bo to by było chamstwo, piętnowanie forumowiczów i szczyt nietolerancji.
Dlaczego ludzie wrzucają kasę do puchy na meczach? Bo na stadionie są mniej anonimowi niż przed komputerem i wypada wrzucić. I w tej akcji było tak samo. Oczywiście to forum anonimowość gwarantuje jednak każdy nick tutaj piszący ma jakąś reputację forumową i tylko wtedy gdy może stracić tę reputację bo zostanie nazwany Judaszem zepnie pośladki i wpłaci. Inaczej widać jak wyglądają wszystkie internetowe zbiórki. Nieważne czy prowadzone zimą, latem (czyli brak meczów - brak możliwości wrzucania do puchy), zbiórki na jakieś ważne cele. Wpłaca mało osób. Mniej niż na stadionie bo już się jest anonimowym, bo trzeba się pofatygować i 2 minuty na to poświęcić i się nie chce.
Akcja miała wtedy sens kiedy przybierała rozmiary pędzącej kuli śnieżnej czyli wtedy gdy był swego rodzaj chaos. Kiedy ktoś sam się nominował i dorzucił do listy kolejne nominacje, kiedy nominowanych było kilkadziesiąt osób, kiedy na ludziach była presja. Zawsze ktoś coś w takim algorytmie wpłaci a teraz to wygląda tak. Lista osób nominowanych, hmm ciężko ją tak nazwać. To jest od razu lista osób, które wpłacą kasę ale mniejsza o to. Lista ta jest krótka bo szukanie chętnych to jak szukanie igły w stogu siana. To wszystko zajmuje czasu (napisać, dostać odpowiedź, znowu w temacie napisać, że sie kogoś nominuje, wtedy dopiero ta osoba wpłaca i ona szuka chętnych) o jest zbyt zamulone i będzie trwało wieki. A takim sposobem to wątpię żeby się jakaś konkretna suma uzbierała na tą akcję.

Jestem ciekaw po co na tym forum użytkownicy, którzy żałują 10 zł na Akademię Wisły Kraków. Czy może to administracja wyjaśnić? Dla kogo jest to forum? Dla judaszy czy dla osób, które coś chcą zrobić, czują jakąś więź z Wisłą? Dlaczego Ravowi zależy żeby na forum była przewaga osób niezwiązanych z Wisłą (tak odbieram ten niewypał akcji TC), i żeby forum tętniło tolerancją? O co tu chodzi?
PS Oczywiście powtarzam, że nie mam na myśli 2% osób, które na prawdę nie mają kasy żeby wpłacić.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując