Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3444
Stary 29.10.2014, 15:59
Przyjmij do wiadomosci, ze ostatnimi czasy jeden z twoich moderatorow galopuje sie notorycznie, prowokuje, jest cyniczny. Gosc sobie chcial z nim pogadac, a wy robicie problem. Kontekst nie mowil, ze ma zamiar uzyc wobec niego sily fizycznej.
Mowa jest tylko o jednym-zeby nie przejechal sie czasem, bo moze gdzies kiedys zle trafic. Moze za tydzien, moze za rok. Chodzi o zrozumienie drugiej strony, a nie bycie bardziej madrzejszym niz piekniejszym.
Chlop co proponuje spotkanie ma jaja, moderator ich nie ma, czas sie pozegnac.
Łysa głowa, mały wacek, to nasz prezes - Bednarz Jacek
Odpowiedz cytując